| NBieber a întrebat:

Heeeeihappy. Am si eu o intrebare.As dori sa imi cumpar de la Vodafone un telefon LG Cookie Fresh pe puncte. Tinand cont ca am doar 1225 de puncte de loialitate si as vrea sa imi iau la un abonament vodafone complet 500 cu reinoire abonament pe 2 ani si ca sunt client Vodafone, cata diferenta de bani ar trebui sa mai dau? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| nuta a răspuns:

Chiar azi m-am uitat la acest model
era ap 6 mil
nu se merita la abonament
iatil la liber
si eu am abonament de mai bine de 6 ani
si ma rog de ei d 5 luni sa scap de abonament sun ma duc la ei mereu spun ca mil aprosc si nu o fac
am ajuns la capatul rabdarii cu ei