| Chocolacious a întrebat:

Eu am o pagina si nu stiu ce povesti sa scriu sa le placa mult... Aveti vreo idee? Sau ceva sad?
Voua ce povesti va plac?

Răspuns Câştigător
| ella2o a răspuns:

Bună. Depinde pentru ce tip de public scrii, bănuiesc că tu vrei să atragi pe pagină copii/adolescenţi.Din ce am observat eu prind bine la publicul tânăr poveştile care implică dragoste, poveşti cu prietene care trec prin tot felul de peripeţii, dar în principal dragostea şi tot ce implică [despărţiri, certuri etc]. Poate dacă mai pui şi ceva probleme cu părinţii [sunt specifice vârstei] ar ieşi binişor.
Sper că te-am ajutat. happy