| Umbranoptii a întrebat:

Buna, eu am o problema, nu ma mai inteleg cu parintii si as vrea sa imi schimb putin viata, dar nu știu cum.
Va rog sa o luați in serios.
Am intrat in depresie si toți prietenii mei buni ma ignora, ce as putea face?

1 răspuns:
| AjutorNeconditionat a răspuns:

Aceasta situație este foarte grea..am și eu unele frici și doar gândirea ca prietenii mei sa ma ignore este una îngrozitoare.
Ca sa te ajut nu pot decât sa îți zic ca problema ta, dacă este cu adevărat depresie nu o poti depăși singur! Ai nevoie de ajutorul unui specialist fiindcă esti in situația in care nu mai gandesti rațional ci gandesti cum te ghidează aceasta afecțiune, depresia.