| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Eu am parul mai ondulat. Dimineata ma intind cu placa dar seara se onduleza la loc ( nu ar fi o problema, pentru ca ma culc ), dar dimineata iar se onduleaza.
Ce sa fac ca sa nu se mai onduleze?
Funad la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cumpara-ti alta placa, poate nu e suficient de buna pentu parul tau.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru DarkOrbitMoon):

Eu as vrea sa fac ceva ca sa nu trebuiasca sa folosesc placa...

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Lasa-l natural, parul ondulat e la moda.