| anonim_4396 a întrebat:

Eu multe vergeturi, in special pe posterior, dar si pe picioare (si de aceea nu pot purta pantaloni care sa nu fie cel putin pana la genunchi) si ma gandesc ca vara asta voi merge la mare, si imi va fi rusine sa stau in costum de baie, avand in vedere aceasta problema. Vergeturile le am de cativa ani, deci sunt albe si nu le mai pot face nimic. Mentionez ca am 15 ani. Niste sfaturi va rog!

4 răspunsuri:
| Addush a răspuns:

Si eu am 15 ani si iti propun sa faci exercitii fizice si sa ti o cura cu oua de prepelita. La mine a mers.

| JustAKiss a răspuns (pentru Addush):

Ai avut si tu vergeturi albe?

| Addush a răspuns (pentru JustAKiss):

Da... Acele vergeturi sunt din cauza grasimii. Nu pot sa spun ca am avut mult dar nici putine. Pe mine m-au ajutat foarte mult aceste cure si multe exercitii fizice.

| JustAKiss a răspuns (pentru Addush):

Iar ouale de prepelita le-ai inghitit sau le-ai aplicat in acea zona? Si in cat timp ti-au trecut? Si ce fel de sport ai facut, special pentru acea zona sau pentru tot corpul?