| ioana9965 a întrebat:

Eu nu mai vorbesc cu prietenul meu de 3 zile si mi-a dat de inteles ca nu mai suntem impreuna. Dar azi am fost afara cu niste prieteni comuni si m-au intrebat daca sunt cu el. Le-am sous ca nu am mai vorbit cu el si nu stiu... As vrea sa stiu de ce mai spune ca este cu mine dar mie mi-a spus altceva. Si azi stateam cu un baiat si il tot chema ca sa nu stea cu mine. Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| T1ramisu a răspuns:

Depinde cum a decurs ultima voastra discutie. Ai putea sa discuti cu el, vezi ce il framanta si daca face pe nesimtitul da-i papucii.

3 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

Caută-ți altul. Trist, dar adevărat.

| ALEX2402 a răspuns:

Este cazul sa-l lasi in pace pe prietenul tau daca tu stii ca nu va continua relatia, deoarece nu e singurul baiat de pe pamant si sunt alti baieti care o sa stie cum sa te pretuiasca cu adevarat

| ioana9965 explică:

Scuze pentru micile greseli gramaticale. M-am grabit sa scriu