| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Eu recent m.am apucat sa fac exercitii si am slabit in sase saptamani destul de mult, de ex acum am talia de 64 de cm si acum 6 saptamani era de 69 de cm si acum am niste vergeturi de cand m.am ingrasat [in ultimul an m.am ingrasat foarte mult] si mai am niste vergeturi intre picioare sus, intre coapse care sunt de acum si ma tem, daca am sa mai slabesc in continuare sa nu mi se faca mai multe.Intrebarea mea este daca pot scapa de ele si de celulita ca am si de aia x_x. Va rogg sa ma ajutati. Dau FUNDA si voturi! Multumesc.

1 răspuns:
| Ana_4223 a răspuns:

De celulita incerca zatul de cafea. poate functioneaza si la vergeturi, funda?