| all3xandrutzaaaa a întrebat:

Buna,eu sunt mai timida. prietena mea mi-a facut cunostina cu prietenii ei si ei se comporta frumos cu mine dar nu stie ce sa vorbesc.stau pe banca cu ei si nu spun nimiclaughingvreau sa ma schimb sa fiu mai vorbareata, mai de gasca dar nu stiu ce subiecte sa vorbesc cu ei ca nici nu ai cunosc bine.am 15 ani. ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi ...cum sa fac sa fiu mai placuta, mai populara.multumesc

1 răspuns:
| SandaraPark a răspuns:

Paii,poti incepe si tu cu intrebari simple, pentru ai cunoaste. Dupa, o sa iti vina intrebari de la sine, si iti va fi mult mai bine.Asa eram si eu,dar acum pot vorbi orice cu ei, si aprca ma inteleg eu mai bine cu ei decat prietena mea.laughing Intreabai lucruri, ce filme le plac, la ce seriale se uita, muzica preferata ..Afla mai multe despre ei.Fa glume, fi putin crazy, razi cand rad si altii, si cand ii vezi zi si tu "Ce faceeti?" sau "Ce fac fetilii?" desi sunt si baieti.Vor incepe sa creada ca esti amuzanta si placuta, si de acolo totul va veni natural. Cheers!