| ModiNaomi a întrebat:

Eu vreau sa ma transfer in acelasi liceu. Eu sunt la profilul electric si vreau sa ma transfer la economic, am media generala 9, 30, pot sa ma transfer, am depus cererea de transfer deja la secretariat, dar îmi este frica ca nu o sa trec diferenta, eu in aceasta vacanta trebuie sa invat din 2 caiete si o carte de modul, o sa învăț, dar daca nu va fi suficient? Vreau sa va întreb ce fel de test este acesta, oral, scris, poate fi un test grila? Va rog, cine s-a transferat de la un profil la altul va rog sa îmi raspundeti! Multumesc!

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Eu cand am dat diferenta doar am copiat dintr-o carte de fata cu profesorul. laughing) Acum nu stiu cum o sa fie la tine, dar la mine asa a fost. Si eu am fost speriat de diferenta, insa inainte de ele m-am uitat pe site-ul liceului si am fost deja transferat inainte sa le dau.