| Yasmina_3676 a întrebat:

Hey:TPU: astazi vreau sa fiu atragatoare baiatului pe care-l plac vreau sa ma imbrac in ceva frumos cum ar fi blugi(scurti, lungi(voi alegeti))tricou adidasi sandale ceva mai tare si care sa nu transpir. Plz spuneti-mi in ce sa ma imbrac.

Răspuns Câştigător
| Deealovestpu a răspuns:

Eu propun sa-ti iei o pereche de blugi mulati lungi si un decolteu in V si in picioare o pereche de tenesi! Asa vei arata relaxata dar ff atragatoare smug Daca vrei ceva mai exact da-mi facebook-ul sau hi5-ul tau sau o poza cu tine si-ti spun ce te-ar avantajahappy Mult succes!