| mihai4000 a întrebat:

vreau sa invit o fata la un suc credeti ca ar fi normal sa ma imbrac cu o pereche simpla de blugi de trei sferturi si un tricou?

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Depinde... daca e foarte calda afara, cu trei sferturi, daca nu, mai bine blugi pana jos. In rest e in regula.

App, big grin iti zic un secret : daca te dai cu un parfum/apa de toaleta, nu excesiv, dar care sa miroase, nu doar 5 minute, si, bineinteles sa miroase bine, automat castigi mai multe puncte in favoarea ta. Fetelor le plac baietii care se dau cu parfum barbateschee hee

| Carmen100 a răspuns:

Imbraca-te cum vrei tu. Daca fata e pe bune nu o s-o intereseze asa de tare cum te-ai imbracat, ci cum esti tu.

| vladv26 a răspuns:

Eu cred ca daca ai merge imbracat mai elegant, fata siar face o impresie mai buna despre tine

| crinusofia a răspuns:

Ia blugi lungi si tricou, e mai ok cred eu. happy

| andreea8541 a răspuns:

Da e normal si mai ales te imbraci cum simti, nu cred ca fata se uita la cum te imbraci, ci la caracterul tauwinking Succes.Si daca nu vrei cu pantaloni de trei sferturi, poti sa te imbraci cu pantaloni lungi.

| mihai4000 explică (pentru andreea8541):

Da doar ca e vara si e cald

| PiTiKhATha a răspuns:

Eu cred ca ar fi foarte normal sa te îmbraci asa