| simona019 a întrebat:

exista ceva pentru cresterea genelor? funda happy

3 răspunsuri:
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Ulei de ricin :*

| LoveBreakdance2 a răspuns:

Uleiul de ricin este cunoscut de multa vreme pentru proprietatile sale de regenerare si stimulare a cresterii parului. Aplica-l in fiecare seara pe gene, cat mai aproape de radacini. Ai grija ca uleiul sa nu iti intre in ochi pentru ca poate provoca o senzatie de usturime. big grin

| LoveBreakdance2 a răspuns:

Uleiul de ricin este cunoscut de multa vreme pentru proprietatile sale de regenerare si stimulare a cresterii parului. Aplica-l in fiecare seara pe gene, cat mai aproape de radacini. Ai grija ca uleiul sa nu iti intre in ochi pentru ca poate provoca o senzatie de usturime.