| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Am sanii mici si as vrea sa ii maresc cu ajutorul unei creme. Din cate am vazut pe net doua mi-au atras atentia UpSize si Big Bust. Vreau sa stiu care e mai buna dintre cele doua si daca chiar isi face efectu. Sa imi ziceti care ati incercat astfel de creme sau altele, cum aratati acum si ce imi recomandati happy multumesc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Implantul cu silicon e singura modalitate, in rest doar tzepe

| m1dn1gh7 a răspuns:

Decat sa incerci creme care, ma indoiesc sa aiba vreun efect concret, ai putea sa incerci niste exercitii pentru asta. thinking
Gasesti pe YTB, pe Pinterest, oriunde doresti.

| Clockwork a răspuns:

Bea mult lapte, cica ajuta.

| AncutaM a răspuns:

Buna Tina,
Sunt foarte multe discutii cu privire la crema Big Bust iar parerile sunt impartite. Sunt fete care afirma ca au avut rezultate decente, iar altele care se plang ca produsul este o teapa.

Singura chestie pe care am notat-o pana acum este ca toate cele care au obtinut rezultate, au pus accent foarte mare pe exercitii pentru marirea sanilor si pe masaj. Poti citi aici cateva pareri despre Big Bust daca vrei http://alecia.ro/pareri-breast-cream-spa-forum/