| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,am si eu o problema.Pe la inceputul lui august plec la mare si sunt mai mult ca sigura voi fi pe stop,deoarece mie nu mi-a venit niciodata regulat si au inceput sa apara semne ca nu mai e mult pana imi vine.Ce as putea sa fac?straight face eu vreau sa intru in apa, si nu pot amana plecarea deoarece parintii mei vin din alta tara si stau doar 20 de zile, deci nu am cum sa aman.(fara tarie si ob-uri.stau 9 zile la marethinking )

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Ia anticonceptionale cu 10 zile inainte si nu vei avea probleme! :* Bafta!

| Gahbryella a răspuns:

Pai poate ai norocul sa nu fii atunci..eu din pacate am ghinionul sa fiu exact atunci cand nu ar trebui..simplu poti intra in apa si asa..stai linistita nu o sa se intample nimic.din contra apa mai reduce si incearca sa intri in zilele cand ai foarte putin..doar tu stii candwinkingsi mai bine sa stai in apa decat sa stai mult in soare..nu face prea binewinking

| AntoNella41 a răspuns:

Eu iti dau un sfat. acum tu faci ce vrei
Oarerea mea e sa nu iei nimic nici anticonceptionale, nici sa folosesti ob-uri.Cine stie poate nu o sa iti vina chiar atunci si chiar daca iti vine nu o sa te tina 9 zile cat stai tu la mare, si cand ti se termina poti sa intri si tu in apa.Sau incerci sa intri si asa in apa (sau stai mai mult pe plaja sa te pronzezi big grin)
Bafta si mult noroc happy