| anonim_4396 a întrebat:

fetelor! As vrea sa discutam putin despre epilarea din zona inghinala. As vrea niste idei, niste pareri, pentru ca toate am fost macinate la un moment dat de aceasta grija. Cum facem sa scapam de parul din acea zona, ce forma ii dam celui pe care il pastram, si mai ales cum procedam in zonele mai delicate. Eu una m-am saturat de lama, am pielea foarte sensibila si se irita imediat, crema nu functioneaza si... sincer nu mai stiu ce sa-i fac si cum sa il fac. Voi cum faceti?

1 răspuns:
| SaraMaria779 a răspuns:

Draga mea si eu am avut aceeasi problema, cu lama ma iritam foarte tare, insa am folosit spuma de ras cu aloe vera care a facut minuni.Si cat despre crema, folosesc de ceva vreme crema speciala pentru acea zona, de la farmacie si imi merge foarte bine.