| Insanity a întrebat:

Fetelor, ce vi s-a "interzis" voua cand v-ati facut buletinul, adica vi s-a spus sa nu aveti parul in ochi, sa nu aveti un machiaj strident etc? Dati'mi cat mai multe interdictii(si am spus "fetelor" pentru ca nu cred ca atunci cand un baiat si-a facut buletinul, cineva i-s spus : "demachiaza-te!", si in al 2-lea rand si eu sunt fatalaughing))Raspunsul cel mai detaliat primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| Dru a răspuns:

`#. Buna. mie la buletin stiu ca mi sa interzis parul prins in coada. sau ma rog in doua coditze. coc. etc. trebuia desprins fara mii de clame in par, fara sute de randuri de lanturi la gat. si cam atat. cat despre machiaj e ok sa te machiezi dar nu sa iasa prea tare in evidenta.big grin.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai ``tu``, daca intelegi. buletinul este act de identitate, si cand te uiti in poza de la buletin si faci o comparatie cu ceea ce ai in fata ochilor trebuie sa fie aproximativ identic, deci merge si machiaj, ca sa arati bine dar nu strident.winking

| Victoria a răspuns:

Mie nu mi s-a interzis absolut nimic thinking

| Ballet a răspuns:

Mie mi s-a spus sa am parul in coc, sa nu am parul pe frunte, suvite pe langa urechi, fara machiaj, fara chestii puse pe fata (gen strasuri) sa fiu curata.

| Aiicha a răspuns:

Sa nu ai in par accesorii care reflecta lumina, coronite lucioase sau ceva cu sclipici.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie nu mi s`a interzis nimic! Parul nu trebuie sa fie in ochii, dar ai voie cu machiaj! Nu e mare chestie:X