| sherlock621074 a întrebat:

Buna fetelor, cum vi se par baietii care au in lateral oasele obrajilor sau cum s-or numi ele de fapt mai mari facand partea de la mijloc a fetei mai lata decat partea de sus si de jos a fetei?

6 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ai o poza ca si referinta?

| sherlock621074 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Uite un exemplu, https://i.ytimg.com/vi/uq4KKsmhL70/maxresdefault.jpg
In general fetele mi se pare ca au osul asta care duce spre ureche mai proeminent.asai sau mi se pare doar mie?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru sherlock621074):

Arata slab si parerea mea este ca el are operatie estetica.
Copii au grasime in obraji cand sunt mici iar pe masura ce crestem, grasimea aia incepe sa dispara(asta daca nu te ingrasi) dar in nici un caz nu ajungi sa arati asa.
Este o operatie estetica pentru inalurarea grasimii. Modelele apeleaza la ea pentru ca le face fata mai slaba( corp slab- fata slaba) si pentru ca le scoate pometii in evidenta.
Mie personal nu imi place.

| sherlock621074 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Deci pana acum sa inteleg ca fetelor le plac forme cat mai plate.
eu mi-as dori pometii obrajilor mai mari chiar daca sunt baiat, asta pentru ca ii am foarte mici ca sa se vada un pic curbati trebuie sa ma privesc in oglinda cu nasul foooarte intr-o parte sad

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru sherlock621074):

Fiecare cu gusturile ei. Acum nu inseamna ca fiecare fata gandeste ca minewinking
Frumusetea oricum nu sta doar in niste pometi, conteaza forma fetei, degeaba ai pometi si arati ca dracu.

| lilith16 a răspuns:

Exact ca ceilalţi