| bossdeboss400 a întrebat:

Buna fetelor, ce parere aveti despre baietii care poarta barba si mustata mai exact cum ai preferati cu sau fara? un link de la o poza mai jos va rog sa va uitati fiecare si sa spuneti tipul.

http://popularbeardstyles.com/......styles.png

14 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

In 1 si 4 arata ok tipul. In rest nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port o combinatie de 3 si 5, dar o las subtire. N-o las sa creasca prea mult.
Nu ma intereseaza de ce cred altii. La cei mai multi le place oricum, depinde de la om la om cum iti vine un stil.
In rest, pe TPU o sa-ti raspunda niste fetite pokemon. Deci total neavizate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Full beard. Daca-mi zici ca esti tu, te voi cauta toata viata!

| bossdeboss400 explică (pentru anonim_4396):

Cum?

| bossdeboss400 explică (pentru anonim_4396):

Hello laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru bossdeboss400):

Ce parte nu ai inteles-o?

| bossdeboss400 explică (pentru anonim_4396):

Vrei fb ul meu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bossdeboss400):

Il vreau, dar ce fac cu el? ca am aruncat propagatorul.

| bossdeboss400 explică (pentru anonim_4396):

Esti femeie? sau barbat? daca esti femeie ce vrei? eu sunt un baiat cu barba... spuneai de full beard...atunci daca vreai hai sa ne cunoastem

| anonim_4396 a răspuns (pentru bossdeboss400):

Adica...mai indeaproape, zici tu?

| bossdeboss400 explică (pentru anonim_4396):

Ai fb?

| bossdeboss400 explică (pentru anonim_4396):

Mda daca vrei tu...

| MrsAllAmerican a răspuns:

Chin curtain. Multe fete nu suporta barba la baieti. Sincer, daca fata baiatului este frumoasa, barba este un avantaj. Cunosc tipi cu barba care arata super cu ea. Ii face mai sexy baraba nu stiu de ce rolling on the floor

| Dary2628 a răspuns:

Pai...Mie nu imi plac barbatii cu barba.Dar daca ar fi sa aleg unul il aleg pe ala "cop stache", al patrulea de jos.