| Sofer a întrebat:

Fetelor voi cum vedeți băieți cu tatuaje? (mâini, picioare, piept și pe gat sau având doar pe mâini atât) ii considerați atractivi sau credeți ca sunt golani?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ceva discret nu m-ar deranja.
În schimb, dacă, spre exemplu are intreg brațul tatuat, în opinia mea, este prea mult.
Asta în viziunea unei persoane care nu are tatuaje, nu are de gând să opteze pentru așa ceva și evident care nu are o afinitate in această direcție.
Există femei cărora le plac tatuajele, prin urmare nu ar fi deranjate de acest aspect.

| Werrich a răspuns:

Aoleu, ce s-ar mai iubi cu golanii tatuati alde Alex Velea, Dani Mocanu, Dorian Popa.

| Eireann a răspuns:

Depinde de tatuaje. In general -daca sunt facute bine si exprima ceva pentru persosna respectiva - imi plac. Am si eu cateva, am avut iubiti cu tatuaje ( inusiv actualul) si pana si sefa mea la munca are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi e indiferent. Totusi ma atrag cei tatuati (dar sa nu fie o chestie dusa la extrem...sa fie tatuat pe fața sau ceva). happy

| Goddessss a răspuns:

Well, atâta timp cât cât nu are multe si nu is faciale nu ma deranjează

| MaryMaria333 a răspuns:

Eu una care sunt pasionată de așa ceva văd acest lucru ca fiind unul cool, artistic daca e tatuaj fain, eu nu judec oamenii după tatuaje, eu ma uit la caracter! Sunt multe teorii care spun cum că "numai golanii si derbedei au asa ceva" etc, de parcă nu ar exista gunoaie si fără ele, deci nu te lua după teoriile astea tâmpite ieftine de 0 bani! E o chestie ce ține doar de "suprafață" și de gust. Ei si'l poartă, il iau cu ei in mormânt, nu e treaba nimănui. Cam asta e părerea mea și asta ar trebui să fie a tuturor că e ceva logic

| Bianca1203 a răspuns:

Pai cine naiba își face tatuaje? Își face un om cu capul pe umeri? Un om căreia îi place învățătura? Nu, nu, doar golanii fac așa.

| Sofer explică (pentru Bianca1203):

Golani și bombardieri.

| Maly29 a răspuns:

Un tatuaj finut, cu o semnificatie aparte, nu m-ar deranja.
Un brat tatuat, respectiv piep/picioare/gat imi transmit o dorinta de capta atentia, poate si o neîncredere in propria sa persoana (in sensul ca nu se accepta pe el, nu e multumit de cum arată)
E bine totusi ca sunt reversibile, dar totusi dureroase și costisitoare (in ambele etape)