| Cuupcake a întrebat:

Buna fetelor. si baietibig grin! Stiu ca este o intrebare cam stupida,dar dati-mi va rog o idee(sau mai multe) despre cum m-as putea razbuna pe fostul meu prietenlaughingbig grin Nu conteaza motivul pentru care vreau sa fac asta, dar vreau niste idei mai "normale" si destul de usor de pus in aplicarehappy pentru a-i dovedi ca nu sunt usor de "fraierit". happy Ideea cea mai buna, are funda:* Va >multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| BiBiabiii a răspuns:

Hey happy! Nu este bine sa te razbuni pe o persoana indiferent de ce ti-a facut, e greu si naspa sa patesti astfel de chesti dar cea mai buna cale e sa mergi inainte si sa dovedesti ca nu iti pasa va observa ca ai trecut peste, si ca e un fraier. Cel mai destept cedeazasi daca tu stii ca nu esti greu de fraierit dovedestei asta printr-un mod delicat bine gandit astfel sa lase niste rani in sufletul lui. Nu stiu cat e de bun raspunsul dar spr sa te-am ajutat macar putin si sper sa ai o viata cat mai frumoasa asa cum iti doresti! happy Pa, pa happy

| Cuupcake explică (pentru BiBiabiii):

Multumesc mult pentru tot ce ai spus! esti o draguta:*

| BiBiabiii a răspuns (pentru Cuupcake):

Nu ai pentru ce, sper sa te-am ajutat :*!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răzbunarea este arma prostului, ignoră!
Pa, pa.

| OMEGALIN a răspuns:

Gaseste-ti un baiat si fii cu altul, fa sa pari fericita langa ala, dar ai grija ce faci sa nu il superi pe cel cu care joci "rolul" si dupa isi va da seama ca nu a facut bine ca te-a "fraierit", nimic nu doare mai tare decat sa vezi fata la care tineai candva, fericita langa altcineva happy
Nu cunosc motivul deci sper sa ajute raspunsul laughing