| AlinaHoran a întrebat:

Fetelor voi aveti mustata?rolling on the floor... Ce faceti in leg cu asta? Eu am 14 ani si de la un timp a inceput sa mi se vada mustata daca stai mai aproape de mine (sunt bruneta eu si se vede mai mult.) Imi este frica sa ma epilez. Daca v-a creste mai repede si mai mult. O sa ajung sa am mustata ca un baiat! Am intrebat-o pe mama ce sa fac si ea imi zice ca nu se vede. Neaah, ca doar e mama :-|. Dar eu cand ma uit in oglinda, la lumina naturala se vede, iar cand vorbesc cu prietenii sau cu altcineva ma simt ciudat. De parca toti s-ar uita la mustata measad. Ce sa fac? ( va rog. fara glume proaste)
Multumesc anticipat.

P. S : Cineva mi-a zis sa decolorez cu apa oxigenata. Dar imi este teaama ca imi decolorez si pielearolling on the floor sau daca se decoloreaza firul o sa se vada si mai urat din cauza contrastului. Astept parerihappy:*

5 răspunsuri:
| rrarres a răspuns:

Stiu si eu **** cu mustata dar cel mai bine e sa o razi chit ca creste mai repede te razi. Fundita?big grin.Succes!

| Crisis a răspuns:

Foloseste benzi cu ceara, se gasesc oriunde, in farmacii. Apa oxigenata nu cred ca merge [daca se decoloreaza o sa se vada la lumina].

| Doo a răspuns:

Pai,si eu am avut si m-am epilat.Prima oara am luat-o cu ceara.A durut putin, dar nu insuportabil. Dupa aia mi-au iesit ceva bubite.A doua oara am luat-o cu penseta iar ce a ramas cu lama.Nu trebuie sa regreti pentru ca deja la 14 ani ar trebui sa fi domnisoara cocheta etc.batting eyelashes

| AlessiaWtf a răspuns:

Exista benzi speciale pentru mustata, pentru femei.intreaba la farmacie sau la magazine de specialitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu,te pensezi cum fac si eu.