| Evellina a întrebat:

Buna fetelor. Vreau sa va spun ca inainte de a-mi venii menstruatia timp de 2 ani imi tot apareau pe chilot pete galbene. Erau niste scurgeri putine (oare o fi fost secretie vaginala?). Ok si acum mi-a venit menstruatia pe 16.10 si a tinut normal, pana pe 21.10, timp in care nu am avut astfel de scurgeri, sau ce or fi fost ele. Dar acum, dupa ce mi-a trecut am observat pe protej-slipul meu de care port zilnic din nou acele pete galbene. Ce o fi? Cand dispar? E vreo problema? E normal? A vrea sa ma ajutati. Multumesc si dau funda happy.

2 răspunsuri:
| madalina2293 a răspuns:

Tine de organismul tau.
nu e absolut nimic iesit din comun.
Stai linistita happy

| IngridTomlinson a răspuns:

Nu e nimic neobisnuit, si eu am scurgeri albicioase asa se intampla mereu inainte de a-ti veni menstruatia(eu am 12 ani)