| Perrie a întrebat:

Fumez de cam 1 an si as vrea sa ma las de fumat... Cum as putea face asta?
Funda :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miha3meow a răspuns:

Mananca fructe, multe, si cat mai zemoase, stii gen cand te enervezi ca te-ai murdarit, sau chiar rosii happy

| theprettylittleliars a răspuns:

Incearca sa te lasi de fumat natural adica nu cu medicamente si prostii din astea. da esti sigura in tine ca poti sa te lasi te voi lasa ..nu te mai gandi la tigarii. pur si simplu daca o sa vrei atunci o sa reusesti sa te lasi cat mai repede trebuie un pic de incredere in tine si se rezolva problema repede. sper ca te-am ajutat :*