| alexandrastietotul a întrebat:

Buna
funda am 15 ani
am iintart ieri intr-o relatie si nu sunt asa de atrasa de acel baiat, adica imi place, dar nu pot sa-l iubesc in 2 zile, eu il stiam un baiat mai nebun, sa stea dupa multe fete pe hol, eii azi nu fuu asa statea doar cu mine, eu sunt in Practica la scoala, si el este in clasa a11a si sta cu mine cand eu nu plec la ore sta cu mine, si chiar cand plec. imd cum se suna imi trimite mesaji "cf iubi hai sus... pup " petrece foarte mult timpp cu mine. dar faza e ca el nu cred ca e doar cu o fata, el zice ca e doar cu mine, azi nu a primit absolut nici`un sms, acum nu stiusad imi pare rau daca ma despart de el, azi cand am iesit de la ore m-am intalnit cu o fosta colega si i-am zis de el si a zis fata aceea "a fata asta a stat si cu Cosmina de la mine din clasa. el nu sta doar cu una e cu 4-5 de odata, si in plus e si urat" ma deranjaza cand prieteni mei zic ca e urat si ma va insela. ce ar trebui sa fac? ma ajutati va rog mult?

2 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Poate chiar te iubeste. Acum nu trebuie sa zici ca nu te iubeste doar pentru ca nu ti'a dat mesaj in ziua respectivalaughing. Foasta ta colega putea sa-ti spuna asta din ce sti ce motive, nu trebuie sa crezi tot ce zice lumeaoh go on pentru ca nu toti sunt de incredere si nu toti iti vor binele. Poate e geloasa, poate e adevarat ce zice ea, nu ai de unde sa stii. Afla singura adevarul si nu te lua dupa lumea din jurhappy. Si in legatura cu prietenii tai daca iti spun asta sa te desparta de el inseamna ca nu iti sunt prieteni dar poate nu e asa poate umbla cu mai multe fete si te inseala.

Baftahappy.

| andreyboss a răspuns:

Baiatu te iubeste.dar daca crezi ca nu il iubesti eu zic sa te despartide el e alegerea ta (atentie! ASCULTATI INIMA.in dragoste nu gandesti cu "capu" ci iti asculti inima))