| alexandrastietotul a întrebat:

Buna

funda am 15 ani

am iintart ieri intr-o relatie si nu sunt asa de atrasa de acel baiat, adica imi place, dar nu pot sa-l iubesc in 2 zile, eu il stiam un baiat mai nebun, sa stea dupa multe fete pe hol, eii azi nu fuu asa statea doar cu mine, eu sunt in Practica la scoala, si el este in clasa a11a si sta cu mine cand eu nu plec la ore sta cu mine, si chiar cand plec. imd cum se suna imi trimite mesaji "cf iubi hai sus... pup " petrece foarte mult timpp cu mine. dar faza e ca el nu cred ca e doar cu o fata, el zice ca e doar cu mine, azi nu a primit absolut nici`un sms, acum nu stiu imi pare rau daca ma despart de el, azi cand am iesit de la ore m-am intalnit cu o fosta colega si i-am zis de el si a zis fata aceea "a fata asta a stat si cu Cosmina de la mine din clasa. el nu sta doar cu una e cu 4-5 de odata, si in plus e si urat" ma deranjaza cand prieteni mei zic ca e urat si ma va insela. ce ar trebui sa fac? ma ajutati va rog mult?

2 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Asta kakosris, nu cu gramatica am probleme, ca si eu sunt bata, ce dracu spune-i ca nu-l placi, daca vr tio tragi cu el si gata...

| Ramonaa_4889 a răspuns:

Buna!happyDeci daca nu ai ajuns sa il iubesti si mai ales daca are mai multe fete(si altele in afara de tine) de ce sa stai cu el? Sa zica lumea ca isi bate joc de tine? Eu zic ca cel mai bine e sa ii dai papuci ca sunt baieti superr draguti in toata lumea:X:X