| ÐianaOnlyMusic a întrebat:

(funda)
Cum sa schimb o parola de messenger? big grin va rog explicati indetaliatwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Dai click sus la messenger > my account info.Scrii parola, te loghezi si undeva mai jos scrie 'Change your password'. Apoi scrii parola actuala si inca de 2 ori parola cea noua.

1 răspuns:
| Tyaa a răspuns:

Buna!
Deci ca sa schimbi parola iti scrii idu' dar fara parola si dai jos de tot "Forgot your password?" dupa o sa iti apara:" What's the problem you are experiencing? I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised' si dai pe ultima "My account..." si dupa dai "next" o sa iti ceara idu' la care o sa vrei sa schimbi parola si dupa o sa iti apara mai jos "Enter the code shown" si va trebui sa bagi codu care ti'l arata acolo iar dupa dai "next" si o sa iti apara:"My alternate email is

I can't access any of the above "
si dai pe "I can't..." dai next si va trebuie sa raspunzi la intrebarile pe care ti le'ai pus atunci cand te'ai facut idu' dupa ce ai raspuns la ele o sa poti sa iti pui o parola nouahappy.

Sper sa te fi ajutat.
funditaaa?puppy dog eyes