| Andreea20000 a întrebat:

FUNDITA!

Cum testezi o persoana pentru ati da seama daca este un prieten adevarat?

10 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Inventeaza ca ai intrat intr-o chestie nasola si ca ai nevoie de ajutor si vezi cat este de dispusa sa te ajute, daca itieste alaturi si vine cu idei de rezolvare.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Prietenu la nevoie se cunoaste

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Daca iti sta alaturi si la greu si nu numai la bine. Pune'te intr'o situatie mai dificila si cere'i ajutorul, si daca te va ajuta sa stii sigur ca iti este un prieten bun

| gigel68 a răspuns:

Http://www.220.ro/funny/Pe-Cine-Iubeste-Mama-Mai-Mult/YNfleITmHR/ ai putea sa adaptezi asta la situatia ta.

| meoww a răspuns:

Poi nu prea ii poti tetsa.numa in ipostaze de ex daca ii spui sa te ajute la ceva si el incepe cu 'Aaa pai nu pot ca...'. chesti de genu asta :/. cand ii ceri ajutoru si nu vrea sa te ajute pe motive.NAH.daca te minte sau te barfeste,, sti?happy

| alexxa20 a răspuns:

Ii poti pune intrebari de genul, pe cat esti nascuta, cati ani ai, o culoare preferata ceva de genul si ii spui sa faceti ambele asa pentru a nusi da seama sper sa mearga.Bafta!

| alexxa20 a răspuns:

Pune-i intrebari de genul stii p cat m-am nascut? care e culoarea mea preferata dar zii sa te intrebe si pe tine pentru a nusi da seama

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Stai cu el mai mult timp si iti dai seama dupa cum se comporta, ce favoare iti face. Asa am si eu un prieten arab, si e foarte bun, mi-am dat seama ca nu injura, nu isi bate joc de nimeni si asa am decis ca e prietenul meu adevarat. fundita plzzzzz?:X

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Intreaba accea persoana ce ar alege intre tine si o vedeta, sau pe cineva care admira mult, si intreaba chestii despre tine

| pufuletzmicutzdulcikscumpik a răspuns:

E usor sa iti dai seama cine iti este si cinne nu iti este prieten adevarat...http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online sunt aici niste teste care s-ar putea sati placa... funda?