| ChocoMrr a întrebat:

I-am dat cerere unui baiat pe Facebook, mi-a acceptat-o si i-am dat mesaj cu "Buna, ce faci?" si mi-a dat seen..Il cunosc pe tipul asta si el ma cunoaste pe mine chiar daca nu am vorbit...Nu inteleg dc nu mi-a raspuns. Fundita

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Probabil nu te place, sau nu avea inspiratie, sau este timid, sau are mana in ghips si nu poate tasta.Cea mai proasta ideea sa introduca "Seen", ei nu stiu ca lumea se va sinucide din cauza asta.

| Kandia15 a răspuns:

Probabil era ocupat. In cel mai rau caz nu voia sa iti raspunda. Dar toti avem momente cand nu avem chef sa raspundem la mesaje, nu? big grin