| Alex_Sckate_1978 a întrebat:

Salut TPU,am o problema la yahoo mail, cand primesc mesajele imi apar 500 de mesaje in inbox,dar eu le-am sters si nu sunt atatea si cand vin alte mesaje sunt 501, 502,503 etc. Cum pot sa nu-mi mai apara anuntul cu atatea mesaje in inbox? Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este eroare de server.Nu te mira că au servere de Microsoft, deci este ceva normal.Aș îmi apare și mie că am 700 mailuri noi și real am doar un spam.Succes

| HDR10 a răspuns:

Salut! Aceeasi eroare am si eu! Am inbox-ul gol si cand primesc un mail imi arata 103 de exemplu! Nu stiu, probabil e ceva eroare de la yahoo. Nu-ti fa probleme!

| Alex_Sckate_1978 explică:

Deci nu se poate face nimic in privinta aceasta?