| roxxyale a întrebat:

ieri (29 iunie) mi-am facut poza de buletin. oare in ce data va fi gata buletinul? funda care stie

4 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Azi am fost si eu sa mi-l fac ori intr-o saptamana ori in 14
zile lucratoare

| GoguSteriade a răspuns:

In 10 zile lucratoare, de obicei. Du-te si vezi daca il poti ridica pe 13 iulie. Daca vrei, poti sa incerci si cu cateva zile mai devreme, e posibil sa ai noroc, eu l-am ridicat in 6 zile lucratoare.

| Cuvântul1 a răspuns:

De obice trebuie sa mergi dupa buletin dupa vreo 3-4 zile, dar normal trebuia sa iti zica cand sa mergi dupa el.

| ScumpikAlyssa a răspuns:

In aproximativ o saptamana happy