| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna ieri am iesit cu verisoara mea afara si a cazut.si s-a lovit la genunchi la dreptul. i s-a umflat si. ia curs sange si la stangul i s-a crapat piela...si ia curs sange...si o doare insuportabil. abia daca poate mere si indoi piciorul i-am pus si gheatta.si servetele umede.imi puteti spune ce sa ii fac aca sa nu o mai doara sau peste cat timp ii trece

Răspuns Câştigător
| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Ca sa grabesti vindecarea poti sa dai cu iod.mai intai dezinfecteaza cu apa oxigenata.dar sunt de parere ca ar trebui sa o duci la spital thinking

1 răspuns:
| sabilopod a răspuns:

Imbracarea si la spital.