| pinkqueen98 a întrebat:

Ieri dimineata m-am trezit cu herpescrying.Azi mi-am spart chestia aceeabig grin. Credeti ca pana luni mi se va vindeca?straight face daca nu ce pot face ca sa mi se vindece sau ce pot sa pun acolo? funda...

4 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Puneti un plasture antiherpetic sau da-te cu crema aciclovir!

| Plolice a răspuns:

Daca tot te joci cu ea si spargi de 100 ori iti trece mai greu cum zice gagea las-o in pace

| pati2021 a răspuns:

Cel mai bine o lasi in pace, dureaza vreo 3 -4 zile sa se vindece, dar sa nu o atingi,