| Rizer a întrebat:

Ieri m-am certat cu prietenul meu cu care sunt mai bine de un jumate cu el.Nustiu ce sa mai fac ca nu vrea sa mai auda de mine de loc. Miam cerut iertare dar degeaba, eu il iubesc foarte mult si i-am spus ca_mi pare rau dar nu, nu, si de loc numai vrea sa stea de vorba cu mine. A fost si vina mea ca am primit un mesaj de la un alt baiat pe care eu nu prea il cunosc, era cu mine in momentul ala, mi-a luat tel si la citit si a spus ca de acum incolo sa_mi iau adio de la el ca nu ma va irta niciodata si sami vad de drumul meu. Mi s-a intamplat asa de mai multe ori si ma iertat de mai multe ori.Nu stiu ce sa mai fac ca ma simt rau fara el.

Va pup
Si astept un sfat...

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

Sfat? Zi-i sa faceti schimb de telefoanele temporar(sau sa ti-l ceara cand vrea el sa-l poarte. Tu sa i-l dai pe loc, ca sa nu existe suspiciuni ca iti anunti amantii iar daca se poate sa stai numai langa el pentru ca el sa vada ca nu anunti pe nimeni ca e la el telefonul) si termina cu flirturile sau ce faci tu, ca altfel n-o sa ai nicio sansa.

6 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

Vrei un sfat? Vorbeste cu baiatul acela care iti da mesaje sa te lase in pace, iar daca nu vrea, zii prietenului tau sa vorbeasca cu el la telefon sa clarifice situatia, eu zic ca asa e cel mai bine happy Succes

| Linda a răspuns:

Mi se pare ciudat ca mai primeai si alte dati. Stai singura un an de zile in care daca te intalnesti vorbesti frumos cu el si vezi ce se intampla.

| MarYoBenucci a răspuns:

Offsad iubirea asta laughing

| Rizer explică:

Buna.Cu un timp in urma am apelat la voi in legatura cu cearta dintre mine si prietenul meu. Vreau sa va spun ca mam impacat cu el:-))). Acum vro3 saptamani in urma si ne intelegem bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua sa il cauti dar fara sa ai ceri iertare si ca simpla amica...si in timp ai sa vezi ce mai poti face...

| ktty a răspuns:

Daca el mai tine la tine o sa i se faca dor de tine si o sa`si ceara el iertare... da o sa treaca cv timp. doar baietii nu`si pot rani orgoliulwinking