| AnDutZzA020 a întrebat:

Imediat începe şcoala şi eu nu ştiu cum să fac să pot merge machiată..mama mea nu mă lasă. Aveţi vreo idee cum aş putea să merg la şcoală machiată fără să mă vadă mama? Fără răspunsuri gen: renunţă la machiaj sau nu ştiu ce. Vă rog ajutaţi-mă, dau funda.

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Numai acasa te poti machia? Fa-o in alt loc.Sau la o prietena, ca maica-ta poate observa lipsa "prafurilor magice".

| euuuy a răspuns:

Apai. le poti lua la tine si te machezi ii baia scolii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare dilema a umanitatii... macheaza te la scoala, ca doar tot te duci acolo sa faci parada modei nu sa inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l in **** de machiaj ca doar nu te duci in club.
Venise o colega machiata de ziceai ca a batut-o cineva, in halul ala isi daduse cu creion de ochi sau cu ce pana mea si-a dat. Profa de chimie a trimis-o sa se spele si pe buna dreptate ca asa e, ce pusca mea, d'aia te duci la scoala? Nu poti invata fara machiaj?