| Andreea011 a întrebat:

Buna imi cade foarte mult par am firul foarte subtire si fragil si folosesc sampon Clear cu lamaie, am decis sa imi cumpar serul anticadere de la gerovital. credeti ca e bun... va avea efect daca nu vreau sa cumpar si samponul din aceeasi gama? Ma confrunt cu aceasta problema de prin clasa a 9-a si mi s-a rarit parul foarte mult. am inpresia ca am sa raman cheala laughing) dau funda

1 răspuns:
| carlaaelenna a răspuns:

Este normal sa ne cada parul. Si mie imi cade. Daca il ai foarte lung e si mai normal. Incearca cu serul despre care ziceai si cred ca vei avea rezultate. happy