| elenapacos99 a întrebat:

Buna,imi dati niste fraze cu care sai inchid gura fratelui meu mai mare? au am 13 ani el 26. dau funda la cele mai bune

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai depinde ce ti face si cum se comporta cu tine trebuia sa dai mai multe detalii ~! Dar iti recomand sa l ignori total!

| elenapacos99 explică (pentru VadTot):

Dai:ma dispera! se crede sef, ma pune tot timpul sa fac ceva(nu e genul rau e mai relaxat), e lenes, daca il rog ceva nu ma ajuta, zice ca nu stiu dar eu stiu ca stie.imi zice tot felul de fraze.

| CamiiBăă a răspuns:

Spune-i Povestea unui om lenes laughingwinking

| moldo15 a răspuns:

Http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/......0835_n.jpg nu stiu daca o sa-ti iasa chiar asa

| Adryana1998 a răspuns:

Cred ca poate functiona replica: ''hei, uite o usa. poti iesi pe-acolo''big grin.sau chestii cat mai ironice-asta il va enervawinking