| SIsi321j a întrebat:

Imi dati va rog niste sfaturi despre cum sa devin populara in scoala.? Eu mai am timp pentru ca sunt doar in clasa a 6, dar am o prietena foarte buna in alta clasa de a 6 care ii cunoaste pe toti ( ea are si o sora mai mare )...dau FUNDITA :*

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Nu cred ca vrei sa fi foarte foarte popularawinking deoarece daca faci o boacana afla toata scoala + parintii copiilor tongue!
Dar daca totusi ti mortisi sa fi populara stai mai mult pe langa prietena ta din cealalta clasa a 6- a tongue

| SIsi321j explică (pentru Ichnat):

La noi la scoala nu ajungi sa fi asa de popular incat sa afle toata scoala ca ai facut o boacana laughing eu vreau sa fiu populara sa am mai multi prieteni...

| Ichnat a răspuns (pentru SIsi321j):

Daca vrei prieteni... atunci nu trebuie sa fi populara, prieteni adevarati sunt cei care stau cu tine cand nu stie lumea cine esti tongue

| Amiiii69 a răspuns:

Nu prea este bine sa fii populara.dar daca tot vrei:
- fii prietenoasa
- baga-te in seama cu toti in mod bun..ai putin tupeuwinking
- stai pe langa prietena ta si asa faci varianta a 2-a.
apoi le zici buna ce faci..nu stiu..eu cunosc toata scoala dar niciunul nu imi e prieten adevarat..sii un sfat..alegeti prietenii cu cap si pe cei adevarati ca la bine toti sunt cu tine la greu nu ii nimeni