| geanina23 a întrebat:

Imi doresc tare mult un catelus insa mama nu e de acord...Ce pot face pentru a o convinge?

Răspuns Câştigător
| Mozambic19 a răspuns:

Ia note bune la scoala, ajut-o la treburile casei, arata-i ca esti o persoana responsabila :)
si in cele din urma, va vedea, ca chiar meriti un catelus :)

http://www.animalutul.ro/caine/rase-caini/rase-agresive-de-caini/307/

2 răspunsuri:
| ღÐelly a răspuns:

I-ai un cado, arata-i poze cu catelusi, spune-i ca vei avea grija de el,(roag-o sa iti ia un catelus de ziua ta happy sau incearca sa aduni bani si sa iti iei singura happy

| Mozambic19 a răspuns:

Ia note bune la scoala, ajut-o la treburile casei, arata-i ca esti o persoana responsabila happy
si in cele din urma, va vedea, ca chiar meriti un catelus happy