| idk25 a întrebat:

Buna. Imi e rusine si nici nu pot vorbi cu cineva cunoscut despre tot ce simt asa ca o sa intreb aici ce e de facut … Am o relatie de 3 ani jumate, ne iubim, e o relatie frumoasa, serioasa, mergem in vacante, sunt chiar foarte fericita cu el. Nu prea ne certam, nu stam despartiti, in astia 3 ani am avut o singura cearta mai aprinsa, a fost un fel de despartire si nu ne-am vazut cateva saptamani. Perioada in care el a fost la munte cu baietii. Ieri am aflat ca in perioada asta, la munte, au fost toti la prostituate. A trecut cel putin un an de atunci si nu mi-a zis, a tinut ascuns, am aflat de la un prieten de-al lui. Ma simt oribil si ma doare foarte rau. Mai ales ca i-am spus si a recunoscut, s-a scuzat bineinteles ca nu eram impreuna si simtea nevoia de sex, a spus ca a fost doar o nebunie de-a lor, sa se distreze, au mers toti, eu m-am suparat, incercam sa plec dar nu ma lasa, ma lua in brate si a spus ca ma iubeste dar am inceput sa plang, ma tinea si nu ma lasa sa plec, isi cerea scuze, îi tremura vocea si mai avea putin si plangea si el cu mine dar pana la urma am reusit si am plecat apoi cand am ajuns acasa nu a dat nici un semn. M-a socat ca nu a dat nici un semn de ieri, nu am vorbit deloc. Cel mai rau ma doare ca, atunci cand s -a intors de la munte nu m-a cautat, si cred ca asta a fost doar din cauza ca a fost acolo, el care ma cauta mereu, pentru prima data nu mi-a raspuns la mesaj si cu greu ne-am impacat, mai mult la insistentele mele. A vazut cum este sa incerci ceva nou si poate i-a placut prea mult, si probabil mai voia sa incerce cu altele si de asta nu m-a cautat. Noi ne intelegeam destul de bine in pat, am incercat de toate, doar ca de fiecare data el se chinuia foarte mult sa termine, asta inseamna ca nu se simtea bine cu mine? Ca nu il atrag? Oare cu altele tot asa greu termina? ma doare faptul ca eu am fost virgina si nu am avut alt partener in afara de el, iar el a mers la prostituate. Ce sa fac? sad

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sa nu mai faci sex cu nimeni fara casatorie.

| literallythesamebruh a răspuns:

Este vina ta pentru că ai avut încredere în el. Dacă ținea la tine cu adevărat, nu ar fi făcut așa ceva. Trebuie sa te gândești mai bine unde o sa ajungeți sau poți păți din nou acelasi lucru.