| Alejandra_4382 a întrebat:

Imi este cam rusine sa pun intrebarea asta dar o voi face.Am 14 ani si mai am un pic si voi fi impreuna cu un baiat pe care il plac foarte mult.Problema e ca eu nu m-am mai sarutat cu nimeni inainte si mi-e frica sa nu rada de mine sau chestii de genul asta. Daca m-ati putea ajuta cu cateva sfaturi sau link-uri orice v-as fi recunoscatoare(fundita). Va rog frumos este ceva serios.:X

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Buna.
Nu are de ce sa rada de tine. nu exista "nu stiu sa sarut",ci doar "nu vreau sa ma sarut".
Acum cateva zile,as fi crezut la fel,ca va rade de mine,iubitu meu, dar nu s-a intamplat, am 15 ani si nu ma mai sarutasem cu nimeni inainte,el fiind mai mare,m-a luat deodata,nu pupic ci saruturi pe bune.
E ceva ce nu poate fi explicat,pur si simplu, dupa ce v-ati atins buzele, toate miscarile vin de la sine.nu este nimic de invatat, ci doar profita de moment, fara sa te gandesti daca "stii" sau nu sa saruti:d
Bafta!

1 răspuns:
| Stephsweet a răspuns:

Nu are de ce s rada, totul va veni d l sine. Nici eu nu mi-am primit ink primul' sarut, dar am o ff buna prietena( suntem ca surorile, n spunem totul) ea shia primit primul sarut. Conteaza sh c fel d persoana esti, daca esti my timida o sa-ti fie my greu, daca esti my indrazneata mult my ujor. Sper ca tziam fost d ajutor. Fundissa?big grin