| mykyyy a întrebat:

imi plac foarte mult unghiile cu gel...si am decis sa imi cumpar ceea ce am nevoie pentru a putea sa incep sa pun si eu. VREAU toate detaliile,exact ce-mi trebuie,niste sfaturi, parerile voastre multumesc DAU FUNDA!

1 răspuns:
| jojo92 a răspuns:

Iti trebuie primer, gel 3 in 1 builder,couver,geluri colorate pentru uv, finish, pensule pentru gel, ormamente, lampa uv cu 4 neoane a cate 9 w fiecare, pile, dezinfectant, solutie pentru degresat numita clincer si cursuri in domeniu.