| CrazzyBoyxD a întrebat:

Salut..Deci uite cum stau lucrurile:am decis sa invat japoneza pentru ca imi plac animele si manga, dupa aceea m-am decis sa fac un site despre aceasta limba.dar nu sunt sigur ca e destul de bu de aceea vreau sa stiu opiniile voastre despre el. Astept parerile voastre la acest site http://japonezaonline.ucoz.ro/ (nu este publicitate, doar vreau sa stiu ce mai trebuie adaugat, scos, schimbat etc.)

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Fara muzica, pune si notiuni de pronuntie si scriere a cuvintelor. Bafta!

| CrazzyBoyxD explică (pentru Elvina):

De fapt.m-am gandit ca muzica e in lb japoneza ..si poate ajuta la invatat.

| Elvina a răspuns (pentru CrazzyBoyxD):

Da. Dar e deranjanta. In loc sa vad ce scrie acolo ascult o melodie pe care nu o inteleg.