| andra ツ a întrebat:

Imi place de un baiat care la randul lui ii place de mine. M-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu i-am zis ca nu, iar asta poate pentru ca nu am mai sarutat niciodata (i-am spus ca am prieten si mi-e teama ca nu stiu sa sarut. vreau sa spun ca am 15 ani). Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| pisicuta25 a răspuns:

Fato du-te la el si spune-i adevarul si il saruti pur si simplu il pupi pe gura

3 răspunsuri:
| DeeaNegrea a răspuns:

Si eu am 15 si crede-ma eu m-am confruntat cu treaba asta o gramada.Nu ai de ca sa iti faci griji, tot ce trebuie sa faci este sa te lasi purtata de val.Baitul va sti ce sa faca, doar fa ce face si el:*
Mult succes si sa imi zici cum a fost.

| HappyUserUnknown a răspuns:

Nu vrei sa fii prietena lui pentru ca nu te-ai sarutat niciodata? Hey, toate au un inceput, daca o tii mereu asa, cand inveti? happy. Eu zic ca ar fi bine sa-l testezi, daca insista, daca se comporta bine cu tine, chiar si dupa ce a fost respins, inseamna ca te place cu adevarat. Atunci, adu in discutie conversatia pe care ati avut-o si spune-i adevarul (ca de fapt nu ai prieten, dar ti-a fost teama sa-l accepti pentru ca nu stii sa saruti). Dar tine minte, vezi daca insista, vezi daca sta pe langa tine, vezi cum se comporta cu tine. Asa iti vei da seama daca te vrea neaparat ca prietena happy! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti ramane cu prietenul imaginar