| cookyeh a întrebat:

am o problema cu o fata pe care o plac de ceva vreme. Ne cunoastem de vreo 5 ani, insa de 3 ani ne-am apropiat ceva mai mult. Totul a inceput asa, intr-o seara ea m-a chemat afara iar eu am acceptat. Dupa ce ne-am plimbat cam 20 de minute ne-am indreptat spre casa ei, in drum spre casa ne-am oprit pe o banca, apoi ne-am sarutat. Pentru mine a fost foarte pasional acel sarut iar eu m-am indragostit de ea. Am intrebat-o cum a fost acel moment pentru ea si a spus ca i-a placut, la fel si mie. Dupa mai multe discutii fara importanta ea mi-a spus ca are unele momente cand simte ca ii place de mine dar nu ma poate iubi mai mult decat ca pe un prieten. Se comporta frumos cu mine, vorbim destul de des, insa imi e teama sa fac vreo miscare. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Ce drăăăăăăguuuuuțțțțțțț!happy:X
Ar fi intr-adevar trist daca nu ati fi impreuna.Cred ca ti mult la ea. Explica-i ca o placi mult si ca ai vrea sa-ti fie mai mult decat o simpla prietena.Dovedeste-i ca ti la ea si ca nu este doar o alta tipa pe lista ta cu iubite.happy

| cookyeh explică (pentru EvilThoughts):

Dar, daca ea nu simte nimic pentru mine si a facut-o doar pentru a-mi face mie pe plac (stiind ca eu imi doresc asta)? Exista aceasta optiune?

| cookyeh explică (pentru EvilThoughts):

Dar daca ea a facut acest lucru doar pentru a-mi face mie pe plac si chiar nu simte nimic pentru mine? Exista aceasta optiune?

| EvilThoughts a răspuns (pentru cookyeh):

Nu cred ca ar face asa ceva.happyIn orice caz, mersi de funda si bafta...cu fetelehappy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respecta-i dorinta