| Daiana90 a întrebat:

imi place de un baiat care nu stiu exact daca imi impartaseste sentmentele...
Mai este o fata cu mine in clasa care ii place de el si de cand a aflat ca il plac se tine doar dupa el si mi-e frica sa nu o placa pe eastraight face.
Astazi am fost in oras si o prietena buna tot incerca sa ne apropie dar nimic...
l-a intrebat de 2 ori daca vrea sa ne combinam si el nu vrea si spune ca nu vrea prietena momentan.
Cum sa fac sa il atrag?
Il plac prea mult... poate cedeaza...

2 răspunsuri:
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Pai parerea mea e ca daca el nu te place nu are rost pentru ca daca tot insisti el va crede pe urma ca esti prea disperata si din moment ce el a zis ca nu vrea prietena momentan nare rost..gasesteti altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l pe el sa aleaga.