| CatzPopularity a întrebat:

E un baiat care atunci cand ma uit la el spune glume... Eu il plac si eu cam rad la ele ca il plac... Oare si el ma.place? Se uita uneori la mine si uneori ma si tachineaza. Unii colegi ma tot intreaba daca il plac. Chiar se vede asa mult?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hevnoraak a răspuns:

Dacă nu-i spui că-l placi, o să creadă că nu eşti interesată şi va trece la alta.
Şi tu vei regreta mult şi bine.

| claudiaic a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi situatie, dar azi am aflat ca si-a facut o iubita, asa ca mai bine spune-i adevarul pana nu e prea tarziu sad

| onlygirls a răspuns:

Acum depinde cum te comporti cu el daca ceilalti te-au intrebat asta eu zic sa vorbesti mai mult cu el sa vezi ce fel de persoana este, zambestei, comporta-te frumos cu el.dar nu iesi prea mult in evidenta ca sa nu para ca esti disperatawinking, apoi vezi cum se poarte el s-ar putea ca el sa cedeze si sa te intrebe dk ai vrea sa ai o relatie dar trebuie sa vorbesti mai mult cu elwinking muuuulta bafta:* sper ca am fost de ajutor:d