| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună…îmi place de un băiat din clasa …și el la fel…dar nu acționează în modul ăla de a vorbi și etc …pentru ca în clasă nu sunt cea mai "populară" să zicem și nu prea mă i au ca o fată …. frms sau ceva …și de asta nu acționează cred de frică de ce zic ceilalți….ce ziceți sa încerc sa uit treaba asta sau …sa cred altceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand un baiat te place vine si-ti spune el.
Faptul ca tie iti place de el nu-i relevant, atat vreme cat el nu vine sa-ti spuna ca te place, la randul lui, deci nu stii sigur ca te place.

| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau i-as da pace, cineva care are macar o farama de personalitate nu ar tine cont de opinia clasei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde știi că te place?
A dat vreun semn?