| Capone5556 a întrebat:

Îmi place foarte mult de o fată. prietenul meu ia spus ca eu cred ca e drăguță și ia a zis caș de treabă da n-am șanse! E mai mică ca mine cu un an și a avut iubiți până acum care sunt sub mine la toate capitolele. Voi ce ziceți să mai încerc ceva sau sa abandonez?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca si daca nu iesi cu rezultate bune te lasi pagubas

| darrio2007 a răspuns:

De unde ai tras concluzia ca respectivii sunt sub tine? Poate este doar parerea ta. Daca nu te vrea nu are rost sa mai incerci.

| MidnightR a răspuns:

Are experienta fata daca te-a mirosit doar cu un singur compliment.

| UDM a răspuns:

Salut.de obicei orice vanator lupta pentru prada sa, insa s-ar putea ca prada sa nu fie pe masura asteptarilor sale si atunci...

| Flav1a a răspuns:

Nu cred ca are rost sa mai incerci daca din start te-a refuzat.

| Capone5556 explică:

Nu stiu ce să zic așa aș face și eu dacă măr întreba nu mas arăta!