| andrada a întrebat:

Imi place de un baiat, este cu 1 an sau 2 mai mare. Arata bestial love struck As vrea sa fiu cu el dar nu prea stiu nimic despre el. Il am la friends pe facebook si ii tot dau like-uri la poze dar el nici nu ma baga in seama. Nu stiu ca sa fac ca sa ii atrag atentia. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Skeez a răspuns:

Vorbeste si tu cu el
ce mai faci, ce mai ziciwinking sa stie macar ca poate sa vorbeasca cu tine, imprieteneste-te cu el... cand e pe facebook spune-i pur si simplu buna si vorbiti cat mai mult
Succeswinking