| scump3tea a întrebat:

Imi place de un baiat, si azi am petrecut ziua impreuna cu el si niste prietene si prieteni.Si nudemult mi-a scris un coment la poza de pe mess si a scris asa:Esti o fata care merita respectata...super poza.
Credeti ca macar putin s-a atasat de mine?

1 răspuns:
| bebesan a răspuns:

Categiric, daca el a lasat comentul acela, l-a lasat tocmai ca nu cumva sa treaca neobservat "Esti o fata care merita respectata", is curios cate comenturi de genul acesta ai mai primit de la altii? happy

e in limba dupa tine laughing